Кошик
147 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380956491094
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Вес упаковки, кг
НаявністьСтрана производительВид медаУпаковка
Контакти
Інтернет-магазин "Aqua room"
+380956491094
Юрій
УкраїнаЗапорізька областьПологи
0956491094

УВАГА!!! Шановні клієнти! У зв'язку з запровадженням "Надзвичайної ситуації на території України" та продовженням "Карантину щодо не допущення розповсюдження COVID-19", у період роботи з 22.05.2020 по 22.06.2020 - Велике прохання, перед здійсненням замовлення уточняти у менеджера компанії, питання щодо актуальної наявності конкретного товару, що Вас цікавить та подальшої можливості його відправлення. Зараз компанія не може швидко обробляти Ваші замовлення та повідомлення, оскільки в її графік роботи внесено зміни щодо роботи в особливий період. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий час. Дякуємо Вам за розуміння.

Продукти бджільництва

 
Buckfast bee.jpg

Бджільни́цтво (також бджолярство, від бджола) — галузь сільського господарства, яка займається розведенням бджіл та отриманням від них меду та інших продуктів бджільництва. Бджоли запилюють багато видів рослин, використовуючись задля підвищення врожайності. Серед продуктів бджільництва не тільки цінний дієтичний продукт мед, а й віск, прополіс, отрута та інші, вони знаходять широке застосування, зокрема для здоров'я людини.

Продукти бджільництва:

Крім основного продукту бджільництва — меду, також з пасіки добувають бджолиний віскбджолині стільникипрополіспергупилокзабрусматочне молочкобджолину отрутубджолиний підморгомогенат.

 

 

MielCristalizada.jpg

Мед  — густа солодка маса, яку бджоли виробляють з нектару квітів. За походженням розрізняють квітковий (нектарний) і падевий мед.

Мед

за походженням розрізняють квітковий, падевий і змішані меди. Мед падевий буває рослинного і тваринного походження. За технологічною ознакою меди бувають відцентрові та стільникові.
 

 

Енергетична цінність (100 г):
330 ккал (1382 кДж)
Харчова цінність (100 г):

Білки

0,3 г

Жири

г

Вуглеводи

82,4 г

Глікемічний індекс:
90 (високий)
 
   Бджолиний віск бджолиний віск знаходить застосування в медицині. Він входить до складу деяких пластирів, мазей, кремів. Віск добре всмоктується шкірою і додає їй гладкого і ніжного вигляду, тому він широко застосовується в косметичній медицині.    

 Бджолині стільники

стільниковий мед є природним джерелом незамінних ферментів, мікроелементів і вітамінів.        Прополіс з прополісу виготовляють спиртові настої, спиртові емульсії, прополісне молоко, прополісне вершкове масло, ефірний екстракт тощо. Прополіс має сильну антимікробну і стимулюючу дію. Використовують його також для інгаляції. З лікувальною метою препарати прополісу застосовують тільки під наглядом лікаря.    

Пилковий уловлювач зі зібраним обніжжям

Перга та Пилок використовується для нормалізації функціонування великої кількості органів людини.

Перга є найдосконалішою біологічно активною харчовою добавкою, поступаючись лише маточному молочку, яке бджоли виробляють з перги. Перга посилює синтез протеїнів, впливає на розподіл ліпідів і фосфоліпідів. У свіжій перзі міститься більше дріжджових грибків, ніж у зрілій.

Цілющі властивості перга отримує з лікарських трав, оскільки найбільш корисні речовини найчастіше концентруються у квітах. Такої біологічної активності не має жоден натуральний продукт у світі. Перга відновлює діяльність шлунково-кишкового тракту, печінки, щитовидної залози, поліпшує систему кровообігу, зменшує інтоксикацію, уповільнює ріст пухлин. Перга максимально засвоюється організмом, вона підсилює дію живильних речовин, за рахунок чого нормалізується функціонування органів. Це унікальний продукт, тому що перга виробляється бджолами в обмеженій кількості. Пергу неможливо штучно культивувати чи підробити.

 

  Забрус є високоефективним засобом при лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань носоглотки і верхніх дихальних шляхів.

Як робиться забрус

Бджоли запечатують чашечки стільників, вщерть заповнені медом. Для запечатування стільників бджоли використовують особливу речовину, до якої входять секрет воскових та слинних залоз бджіл, прополіс і квітковий пилок. Перед тим як викачувати мед воскові кришечки зрізують. При зрізуванні кришечок зрізується і верхня частина чарупки, вщерть заповнена медом, і значна частина цього меду разом з кришечками входить до забрусу.

Лікувальні властивості

Забрус має високі лікувальні властивості. Вчені дослідили, що в меді забрусу ферменту лізоциму в 4 рази більше, ніж у звичайному меді і в 2 рази більше, ніж у щільниковому, або, що теж саме — стільниковому. У забрусі містяться речовини, які затримують ріст багатьох видів хвороботворних організмів, мають антибіотичну дію. Він покращує обмін речовин в організмі, позитивно діє на кровотворення, підвищує імунітет, не викликає звикання збудника хвороби до себе й цим відрізняється від медикаментів.

  Бджолина матка у розвитку, оточена маточним молочком   Маточне молочко маточне молочко надзвичайно корисне, оскільки містить білки й амінокислоти, проте менш доступне. Маточне молочко містить незамінні для людини амінокислоти та вітаміни, проте деякі його корисні властивості втрачаються за кімнатної температури та під дією сонячного світла. Наявне в аптеках маточне молочко повинно зберігатися в прохолодному темному місці. Його рекомендують дорослим при гіпертонії, розладах травлення, стресах, у післяпологовий період, при себореї шкіри обличчя. Також маточне молочко вживають для поліпшення апетиту, після важких захворювань, як загально зміцнювальний засіб, для регулювання кров'яного тиску.    

 Бджолина отрута

незважаючи на давнє використання бджолиної отрути в лікувальних цілях, вона майже не знаходить застосування в науковій медицині. Значною мірою це пояснюється болючістю ужалень і важкістю дозування при вжаленнях.           Бджолиний підмор тіла померлих медоносних бджіл, використовуються в медицині для лікування різних хвороб. З бджолиного підмору виготовляють різноманітні мазіспиртові екстракти тощо.
у вигляді галереїу вигляді списку