Кошик
147 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380956491094
Контакти
Інтернет-магазин "Aqua room"
+380956491094
Юрій
УкраїнаЗапорізька областьПологи
0956491094

УВАГА!!! Шановні клієнти! У зв'язку з запровадженням "Надзвичайної ситуації на території України" та продовженням "Карантину щодо не допущення розповсюдження COVID-19", у період роботи з 22.05.2020 по 22.06.2020 - Велике прохання, перед здійсненням замовлення уточняти у менеджера компанії, питання щодо актуальної наявності конкретного товару, що Вас цікавить та подальшої можливості його відправлення. Зараз компанія не може швидко обробляти Ваші замовлення та повідомлення, оскільки в її графік роботи внесено зміни щодо роботи в особливий період. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий час. Дякуємо Вам за розуміння.

Про нас

Інтернет-магазин "Aqua room" представляє на ринку України - продукцію тм. Дніпрокераміка - вітчизняного виробника санітарно-технічної продукції  України.

Прийом Вашого замовлення по телефону – в робочі дні з 8:00 до 18:00.

Прийом Вашого замовлення через сайт aquaroom.zp.ua – цілодобово.

Відправка замовлення проводиться щоденно, в день замовлення або на наступний робочий день, при умові наявності товару на складі.

Ваші замовлення які прийняті  в вихідний день виконуються на наступний робочий день - понеділок. 

 

ПРО НАШУ ПРОДУКЦІЮ

 

СИРОВИНА МОЙБУТНЬОЇ ПРОДУКЦІЇ

Якісна продукція створюється лише з якісної сировини - це непорушний принцип, якого дотримується підприємство "Дніпрокераміка", починаючи контроль якості заздалегідь до того, як сировина надійде у виробництво.

Для виготовлення керамічної ливарної маси (шлікеру) використовуються екологічно чисті глини та каоліни Пологівських родовищ Запорізької області, а саме польовий шпат, кварцовий пісок та інші компоненти. Уся сировина проходить обов'язковий радіаційний контроль, контроль якості та відповідності нормативам, а також структурний лабораторний аналіз складу.

 

МОДЕЛЮВАННЯ МАЙБУТНЬОЇ ПРОДУКЦІЇ

Відповідно до технології виробництва, ливарна маса виливається у окремі гіпсові форми. Гіпс, завдяки своїм адсорбуючим властивостям, вбирає в себе частину вологи, формуючи всередині форми пластичний напівфабрикат.

Гіпсові форми для лиття продукції виготовлюються на окремій дільниці підприємства. Також тут створюються тестові різновиди нових моделей сантехніки, які у майбутньому будуть запущені у виробництво.

Підприємство постійно оновлює свій модельний ряд, тому одночасно в розробці, тестуванні та перевірці знаходяться декілька дослідних зразків у кожній категорії продукції. У масове виробництво потрапляють лише найкращі моделі, які максимально відповідають вимогам споживача та пройшли всі випробування якісних та фізико-механічних характеристик.

ЛИТТЯ ПРОДУКЦІЇ

Використання гіпсових форм є традиційною технологією виготовлення кераміки. Найбільшою перевагою цього методу є можливість швидкої та економічної ротації асортименту продукції у разі зміни попиту на неї або запуску у виробництво нових моделей. Крім того, така технологія дозволяє швидко та якісно виготовляти окремі партії продукції на замовлення клієнтів, за наданими зразками або ескізами.

На ТОВ "Дніпрокераміка" був винайдений оптимальний склад ливарної маси і розроблена технологія його виробництва, які дозволяють із місцевої сировини отримувати продукцію, технічні характеристики якої втричі кращі за стандартні норми міцності і вдвічі - за норми водопоглинання.

 

ГЛАЗУРУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ

Завдяки глазуруванню готові вироби набувають своєї сяючої білизни та рівної гладенької поверхні. Перед нанесенням глазурі поверхню кожного напівфабрикату ретельно затирають, вирівнюючи дрібні недоліки, і підсушують гарячим повітрям. Після сушіння напівфабрикати знову проходять ручну обробку поверхні і передаються на глазурування.

На ТОВ "Дніпрокераміка" глазурування - це один з найважливіших процесів, який не довіряють рόботам. Для того, щоб повністю заглазурувати робочу поверхню сантехніки, глазурний розчин наноситься вручну, за допомогою спеціальних розпилювачів. Особлива увага приділяється глазуруванню внутрішньої поверхні душового каналу унітазів, для забезпечення їх повної гігієнічності.

Показник білизни глазурі, яка була винайдена у лабораторії ТОВ "Дніпрокераміка", досягає 95% - це найвищий можливий показник для білих керамічних виробів.

ВИПАЛ ПРОДУКЦІЇ

Напівфабрикати з нанесеним глазурним розчином випалюються у тунельній газово-електричній печі безперервної дії. 

Під час випалу напівфабрикати повільно нагріваються до 1230 °С, а потім поступово охолоджуються. Під дією температури компоненти розплавляються, утворюючи міцну кристалічну структуру, перетворюючи ливарну масу на фарфор, а глазурний розчин на скло. Результати випробувань на механічну міцність показали, що вироби ТОВ "Дніпрокераміка" мають найвищі показники міцності своєму класі: унітази - 600± 10 кгс (при нормі у 200± 10 кгс), а умивальники - 250± 5 кгс (при нормі у 150± 5 кгс).

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Якість продукції відповідає діючим в Україні стандартам ДСТУ Б.В.2.5-59:2011 та ДСТУ Б.В.2.7-55-96 (ГОСТ 21485-94). Дотримання вказаних стандартів гарантує, що монтажні розміри, кути нахилу зливних отворів, механізми кріплення та підключення відповідають нормативам, згідно з якими будуються ванні кімнати та каналізація у житлових будинках і громадських приміщеннях. Таким чином, при встановленні сантехніки "Дніпрокераміка" споживачеві не треба буде переробляти ванну кімнату під нестандартний виріб.

Інші тести, які проходить продукція (на однорідність і білизну глазурі, відсутність дефектів поверхні, механічну міцність, водопоглинання) є набагато суворішими від діючих вітчизняних стандартів, і відповідають європейським нормативам якості.

Система управління якістю на підприємстві відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008), та ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT), про що свідчать відповідні сертифікати, отримані компанією.

       

      

 

Відомості про компанію

Інтернет-магазин "Aqua room"
Торгова компанія
Представництво
УкраїнаЗапорізька областьПологи
  • +380956491094
0956491094
Днепрокерамика, Duke